ידידה
מערך דיור לאוכלוסיות  מיוחדות
.מקצועיות. ותק. בית

הוסטל לאוכלוסייה על הרצף האוטיסטי

הוסטל לאוכלוסייה על הרצף האוטיסטי

ידידה - מעון, שלוחות, הוסטלים ומערכי דירות בקהילה
לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ועל הרצף האוטיסטי

 אודות ידידה

מערך דיור ידידה הוקם לפני כמעט 60 שנה, בשנת 1960, במטרה לשמש "בית לחיים" לאנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית ואוכלוסייה על רצף האוטיזם.

מסגרות ידידה נותנות מענה מלא מסביב לשעון לכל הצרכים של דייריהן וסביבה אוהבת 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה ומתמחה בדיירים עם מוגבלות שכלית התפתחותית קלה, קלה-בינונית ובינונית ובדיירים על הרצף האוטיסטי.

המערך הרחב כולל מגוון רחב של פתרונות מגורים לדיירים וגמישות בהתאם לצורך עבור כל דייר בהתאם להתקדמותו ותפקודו. המערך כולל מעון, המהווה כפר פנימייתי עבור דייריו, שלוחה במבשרת ציון, מערך דיור קהילתי והוסטל בבית שמש- כולם כוללים תרבות פנאי רחבה הכוללת חוגים, פעילויות העשרה, טיולים, נופשים, יציאה להופעות ופעילויות נוספות לרווחת הדיירים.

צוות מערך הדיור המנוסה והמסור כולל צוות מקצועי ובו עובדות סוציאליות, רופאים ואחיות, פסיכאטריים, רכזי חינוך, רכזי קידום, עובדים פרא-רפואיים לרבות מטפלים בדיבור ופיזיוטרפיסטים כמו גם מטפלים ומדריכים רבים.

מטרתנו המרכזית בידידה, היא לשמש לדיירים "בית לחיים", הקניית כלים משמעותיים ופיתוח כישורי חיים, דאגה לרווחתם והעשרתם ומתן אפשרות לאיכות חיים מקסימאלית, תוך כדי התאמת הטיפול הנדרש לכל דייר.

צור קשר

משרדי מערך הדיור בדרך מעלה החמישה.

כתובת לדואר: ת.ד 40144, מבשרת ציון, 9140002.

טלפון: 02-5342123, פקס: 02-5790058

דואר אלקטרוני: yedida1@gmail.com

 

© ידידה